*Rihanna

Rihanna: Pepsi Refresh Project Kickoff Partier

6. února 2010 v 14:09 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna byla na akci Pepsi Refresh Kickoff Party na LIV Diskotéce na Fonatinebleau v Miami Beach v pátek večer (5. února).Rihanna vypadala fakt dobře!Poslední dobou docela stylově překvapuje zpěvačka Katy Perry!
Rih Rih Rih Rih

Rihanna: Miami Poolside Relaxation

6. února 2010 v 14:00 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna si užívala klidný den na Miami Beach včera v pátek odpoledne (5. února).Rihanna se svými přáteli leželi při bazénu,když vypili několik vín..:)Rihanna byla ubytována ve Fountainebleau Hotelu..Rihanna si paparazzi vůbec nevšímala..=))
Rih Rih Rih Rih

Rihanna Hangs Backstage at Fan Jam

5. února 2010 v 17:40 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Včera večer (4. února) Rihanna byla spatřena jak je a sedí v zákulisí Super Bowl Pepsi Fan Jam koncert..:)Moc jí to slušelo tentorkát teda:)Nemyslíte?
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih

Rihanna Rocks Miami’s Pepsi Fan Jam

5. února 2010 v 17:17 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Včera večer (4. února) Rihanna byla spatřena na výstoupení..Zpěvačka se předvedla na jevišti v Super Bowl Pepsi Fan Jam..:)Rihanna zpívala svou nejoblíbenější písničku..Na této akci vystoupilo i mnoha jinných celebrit!!Např:.Justin Bieber, Timbaland, JoJo, a Keri Hilson!Rih vypadala opravdu skvěle!!:*
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih

Rihanna and Justin Bieber: Grammy Gift Loungers

30. ledna 2010 v 15:47 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna společně s Justinem Bieberem byli spatřeni na zkoušce na akci Grammy (29. ledna).."Umbrella" zpěvačka pózovala pro fotografie během příjmutí polibku od mladého Justina , který přiznal, že je zamilovaný do Rihanny:D Na Rih se mi nelíbí jak má na jedné fotce ty sluchátká růžové..Jinak ceny Grammy se udělují zítra! Jinak musím ještě říct že zpěvačka Beyonce má 10 nominací!Určitě zítra budu sledovat či se neobjeví fotografie ale podle mě až v pondělí!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rihanna: Sexy in Sweden

22. ledna 2010 v 19:35 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna byla pozvána do televizní show která se vysilá ve Švédsku..Vysílala se včera ve čtvrtek (21. ledna)..:)Rihanna vypadala velice zajímavě..Taky jak má ty načesané vlasy nebo to oblečení..Jedinné co se mi na ní líbí jsou boty..:)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rihanna’s Abu Dhabi New Year

1. ledna 2010 v 19:43 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna na nový rok vystoupila na Emirates Palace v Abu Dhabi, ve Spojených arabských emirátech ve čtvrtek večer (31. prosince).Rihanna zazpívala písničky jako jsou např:. "Hate That I Love You", "SOS" a "Don't Stop The Music" před uzavřením koncertu zazpívala písničku"Umbrella".Fotografie si užijte!:)
NYE NYE NYE NYE
NYE NYE NYE NYE
NYE NYE NYE NYE
Kopírujte se zdrojem!

Rihanna Announces UK Tour Dates, Greets Fans

10. prosince 2009 v 20:19 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna byla spatřena jak se dostala přímo k práci v Londýně,ve středu (9. prosince).Kráska se zúčastnila tiskové konference kde mluvila o 2010 UK turné, také navázala s Q & A session at The Meat & Wine Co. in the Westfield shopping center..=)Vypadala konečně krásně!..x)
Máte zde i rozpisy koncertů které se mají konat..x)Bude to úžasná show!
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih
May 7: Birmingham LG Arena
May 8: Liverpool Echo Arena
May 10: London O2 Arena
May 13: Sheffield Arena
May 14: Nottingham Trent FM Arena
May 16: Manchester MEN
May 17: Newcastle Metro Arena
May 19: Glasgow SECC

Kopírujte se zdrojem!

Rihanna Bids Farewell to the Big Apple

9. prosince 2009 v 18:26 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna byla spatřena když se zastavila v New Yorku John F Kennedy City Airport v úterý večer (8. prosince).Nebudu to nějak dlouze komentovat ale jedno řeknu..HRŮZA!
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih
Rih Rih Rih Rih
Kopírujte se zdrojem!

Rihanna Fills Up After X-Factor Performance

30. listopadu 2009 v 19:02 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Rihanna byla spatřena jak popadla něco k snědku v Ochi Karibiku Takeaway v Londýně,v noci (29. listopadu)..=)Rih byla totiž na X-Factor akci!Moc jí to slušelo až na ty rockerské ježky nebo co to je..=DZazpívala svojí nejnovější písničku ze svého nového CDčka "Russian Roulette"..Pokud najdu video dodám!

Rihanna: London Party Girl

29. listopadu 2009 v 17:25 | Posted byˇ_: *DiAmoNd*
Rihanna byla spatřena v Londýně včera v sobotu večer (28. listopadu).Rihanna navštívila klub Wellington v Knightsbridge..=) Byla tam totiž párty Bungalow 8 na St Martins Lane před voláním, že skončila v noci v 3:40 AM..=)Moc jí to slušelo nemyslíte?

Rihanna’s Dazzling Cruise Ship Performance (November 19)

21. listopadu 2009 v 12:19 | AsHley.SiS
Ještě před odjezdem na LAX Airport včera ráno, Rihanna vystoupila na akci Ft Lauderdale, Florida ve čtvrtek večer (19. listopadu).Rihanna vystoupila na prvním koncertu Oasis Royal Caribbean na výletní lodi na moři..=)

Rihanna: Living it Up in London (November 16)

17. listopadu 2009 v 19:08 | AsHley.SiS
Rihanna je stále,v Londýně,byla tam totiž
včera večer spatřena (16. listopadu)..=)
Rihanna se těšila na večeři do restaurace
Nozomi v Kensington..=)Než šla na párty
Mahiki..=)

Rihanna Rocks the Brixton Academy Stage (November 16)

17. listopadu 2009 v 13:50 | AsHley.SiS

Rihanna Swings By Skyrock Radio (November 12)

14. listopadu 2009 v 12:42 | AsHley.SiS
Rihanna byla spatřena v Paříži, na fternoon Thursdaya (12. listopadu).Rihanna vypadala dobře ale nevím co znamená ta kytička=DVčera večer (13. listopadu) byl zveřejněn videoklip k singlu Russian Roulete..=)Bylo to na ABC programu,mě se ta písnička moc nelíbí Rihanna má i lepší..!

Rihanna Rolls Into London (November 13)

14. listopadu 2009 v 12:14 | AsHley.SiS
Rihanna byla spatřena po příjezdu do Londýna, (Anglie) včera (13. listopadu),vrarcela se z Eurostar z Paříže..=)Podle mě to Rih sedlo..Ale samozřejmě ty vlasy..Je to něco strašidelného..Umí dobře zpívat ale někdy si veme na sebe co opravdu nechce=D

Rihanna Rolls Out “Russian Roulette” (November 13)

14. listopadu 2009 v 11:55 | AsHley.SiS
Rihanna má plné ruce práce s novým CDčkem,bylam spatřena v Londýně včera v pátek (13. listopadu).Její CD už vyjde tento rok a to ted v Listopadu,přesněji 23..=)Rihanna navštívila FHM studio..=)

Rihanna: Chillin’ with Alexa Chung (November 9)

10. listopadu 2009 v 22:19 | AsHley.SiS
Rihanna byla spatřena jak opouští MTV Studios v New Yorku v pondělí večer (9. listopadu).Rihanna měla zajímavý pruhovaný top s krásnýma botkama=)Docela jí to sluší..Rihanna jak víte se nestydí tak se předvedla a šla..=)

Rihanna: Glamour’s “Back-On-Top Superstar” (November 9)

10. listopadu 2009 v 22:06 | AsHley.SiS
Rihanna vypadala velice elegantně, jak se zúčastnila Žen roku kterou pořádal časopis Glamour Magazine v New Yorku včera pondělí (9. listopadu).Rihanna se mi vůbec nelíbila ty její šaty jsou až moc přehnané..Je to jak kdyby šla na svatbu..

Rihanna: Guys, Dolls and McDonald’s (November 6)

8. listopadu 2009 v 13:13 | AsHley.SiS
Rihanna: Guys, Dolls and McDonald’s
Rihanna vyrazila do klubu v Los Angeles v noci na pátek (6. listopadu).
Před tím ale ještě vyrazila k McDonaldu po párty na Guys & Dolls. Podle X17,byla viděna jak mluvila s Gym Class Heroes zpěvákem Travisem McCoye. Zdroj odhaluje,že DJ hrál a Rihanna tančila ve svém sídle a na gauči! DJ hrál také několik vlastních písniček a Rihanna měla obrovský úsměv na tváři a její přátelé také tančily..=)To byla asi párty ve velkém..=)

Rihanna NEW SONG+OFFICIAL VIDEO!-Wait Your Turn

7. listopadu 2009 v 21:13 | AsHley.SiS

Rihanna: ‘Wait Your Turn’ Single Cover!

K dispozici máme nový singl+nový videoklip Rihanny!
Singl se jmenuje Wait Your Turn,mě se ta písnička
fakt dost líbí<3Uplně jsem se do ní zamilovala!
Fotky z natáčení najdete tady.Poslechněte
si její nejnovější písničku!DOPOROČUJI!

Pokud budeš kopírovat tak s mím zdrojem!

RIHANNA - RUSSIAN ROULETTE NEW SONG

22. října 2009 v 19:28 | AsHley.SiS
Riri In London
V úterý 20.října měl premiéru nový singl zpěvačky Rihanny se jménem"Russian Roulette"Mě se osobě nelíbí Rihannin styl a ta písnička už vůbec ne..Nevím no=DAle zase uprostřed zas tak špatná není no=)♥Už se těším i na officiální video k této písničce!


Rihanna Drops By Milk Studios

20. října 2009 v 16:08 | AsHley.SiS
Usilovně pracovaju na svém nadcházející albumu, Rihanna byla spatřena příchodu do Milk Studios v Meatpacking v Okrese Manhattanu v New York City v pondělí (19. října).jak můžete vidět zpěvačka spěchala dovnitř..=)Docela jí to slušelo.Ale ty vlasy=!
Rihanna

Rihanna : Chelsea Studio Chick

19. října 2009 v 12:53 | AsHley.SiS
Rihanna byla spatřena jak přijížděla do nahrávajícího studia v Chelsea v sobotu večer (17. října).Konečně vypadala normálně až na ty její vlasy=)Moc jí to sluší♥Má ted prý hodně práce protože nahrává své nové album=)
Rihanna

Rihanna připravuje nové CD se jménem The Wait Is Ova post

18. října 2009 v 1:53 | AsHley.SiS
21-letá zpěvačka Rihanna se plně soustředí na nahrávání jejího nového CD, který by mělo být zveřejněno již 23.listopadu 2009.Po předchozích úspěšných CD jako je např. Good girl gone bad, A girl like me nebo Music of the sun, se do její diskografie zařadí nové , připravované CD, které nese název "The Wait Is Ova". 23.listopadu by měla Rihanna také poprvé živě zazpívat nový singl z tohoto CD na "Good Morning America". Tricky Stewart, který produkoval její píseň "Umbrella", již dříve řekl,že Rihanna se během roku vyšplhá opravdu vysoko, a také prozradil, že i na jejím novém CD se bude podílet.K novému CD nesmí chybět ani originální fotografie a proto kromě zpívání Rihanna pozuje před fotografem,kterým by měl být Ellen von Unwerth. Focení proběhlo tento týden v Berlině a Rihanna si kvůli němu nechala udělat i nový účes.
Tady máte video jak se shoot fotil=)Má hrozný kožich=DVe videu chvilku můžete slyšet písničku od Black Eyed Peas=D


Zdroy for me:Starmagazín.Cz
Zdroy for you:
 
 

Reklama