*Britney Spears

Britney Spears and Jason Trawick: Miami Landing

30. ledna 2010 v 12:06 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Britney Spears a Jason Trawick přistáli v Miami na Floridě ve čtvrtek večer (28. ledna).Letěli z letiště LAX v Los Angeles,paparazzi se těšili na jejich příjezd..Britney se mi zde moc nelíbí její staromodní svetr a o to ještě divná barva kabelky do toho..Tento obleček se jí nepovedl!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Britney Spears Hits the Studio in Miami

30. ledna 2010 v 11:51 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Britney Spears usilovně pracuje v Miami na Floridě a tak byla spatřena v pátek odpoledne (29. ledna).Měla na sobě Růžový svet,modní rifle a krásné boty..Tentokrát jí to moc slušelo!Šla do nahrávacího studia..Možná se můžeme těšit na nějaké hudební novinky!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Britney Spears Jets Off with Jason Trawick

29. ledna 2010 v 11:19 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Britney Spears se chystala odletět z LAX letišti ve čtvrtek ráno (28. ledna).K Brit se připojil i její přítel Jason Trawick..Na těchto fotkách se mi vůbec nelíbít ty brýle jí vůbec neslušeli!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Britney Spears: Rainy Day Workout

22. ledna 2010 v 17:28 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Britney Spears si zašla zacvičit do Studia City se svým přítelem manažerem Jasonem Trawickem ve čtvrtek večer (21. ledna).Britney když mířila do auta byla ještě trošku spocená..:)Abych pravdu řekla na fotkách se mi nelíbí..Ale abych řekla!Zhubla si myslím!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Britney Spears: Barnes & Noble Babe

16. ledna 2010 v 23:13 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Britney Spears byla spatřena jak vyráží do Barnes a Noble v Calabasas v Kalifornii v pátek odpoledne (15. ledna).Zpěvačka spokojeně si přečetla nejnovější drby v novém US týdenním tisku..:)Slušelo jí to nemyslíte?

Britney Spears and Jason Trawick: Still Going Strong

9. ledna 2010 v 20:02 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Britney Spears byla spatřena na nákupech s jejím přítelem Jasonem Trawickem odpoledne (7. ledna).Zpěvačka měla krásné chvíle se svým mužem,dělali cestu v autě po Beverly Hills a narazili do několika butiků..x)Podle mě zase Britney neměla podprsenku..xD

Britney Spears: Holiday Retail Romp

10. prosince 2009 v 20:16 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Popadla noční pick-mi-up, Britney Spears byla spatřena jak se chystá na kafe se svým osobním strážcem v Los Angeles včera (9. prosince).Zpěvačka byla ve skvělé náladě..=)Je super že je zase veselá!x)
Brit Brit Brit Brit
Brit Brit Brit Brit
Brit Brit Brit Brit
Kopírujte se zdrojem!

Britney Spears: Botanic Gardens Family Fun (November 14)

14. listopadu 2009 v 20:14 | AsHley.SiS
Britney Spears a Jason Trawick si udělaly výlet do města spolu i s chlapci v sobotu (14. listopadu).Jsou i informace že na koncertu v Austrálií,hned návštěvníci opustily koncert po 3 písničce!Pak si všichni zašly na oběd do Bondi Beach..=)

Britney Spears: Bonding with Her Boys (November 12)

12. listopadu 2009 v 16:55 | AsHley.SiS
Britney Spears byla spatřena na cestě na koncert v
Melbourne v Austrálii, dnes (12. listopadu). Připojili se i její synové
Sean Preston a Jayden James, stejně jako její přítel Jason Trawick.
Britney bude vystupovat v Rod Laver Aréně..=)Vypadala štastně!

Britney Spears: Bikini Babe Down Under (November 10)

10. listopadu 2009 v 21:17 | AsHley.SiS
Britney Spears byla spatřena v luxusním hotelu dnes (10. listopadu) v Melbourne, Austrálie.Společně se svým synem si užívaly v bazénu..=)Je to podle mě štastná matka!Připojily se oba synové Sean Preston a Jayden James, stejně jako její přítel Jason Trawick..=)

Britney Spears Steps Out for Second Aussie Show (November 7)

7. listopadu 2009 v 15:38 | AsHley.SiS
Britney Spears byla spatřena jak odjíždí po svém druhém australském výkonu v Perthu v sobotu (7. listopadu).V Austrálií vystupovala dvakrát v Perthu a dnes zase v Perthu..=)Objevily se také zprávy že Někteří návštěvníci koncertů-odešli poté, co Britney zklamaná výkonem..Tak to je asi pro Britney nepřijemné,mezi fanoušky naštvaný byl také, Kathy Wright, 32, řekl: "Bylo to opravdu špatné. Ona nemluvila. Neexistuje žádná interakce. "Jiný účastník koncertu Maria Carmody měla další stížnosti, řekla místnímu tisku, "Byla to malá tečka na jevišti.Byla skoro pořád zády k publiku a to spoustu času. "Zajímavé reakce..Myslela jsem si že její koncerty můžou být dobré..Ale toto jsem nečekala!

Britney Spears Rocks Perth Amidst Lip-Sync Fiasco (November 6)

7. listopadu 2009 v 13:47 | AsHley.SiS
Britney Spears vystupovala na uplněne vyprodaném koncertu v Perthu v Austrálii v pátek večer (6. listopadu).Bulvár FOX Pop Tarts řekli že: "Když Britney má koncert nemůže chybět tanec a proto je tak v poslední době hodně vyčerpaná, ale opravdu raději zpívat, fanoušci říkají že by se vůbec nemusí pohybovat."Koncert byl určitě zajímavý a velmi zábavný,Britney podle mě dost zhubla..

Britney Spears: On Break From Tour

1. listopadu 2009 v 12:26 | AsHley.SiS
Přestože vypadala trochu opotřebována, byla zpěvačla spatřen se synem Sean Preston a Jayden James jak šly na dobrou večeři do Calabasas, CA včera (30. října).Britney to moc slušelo nemyslíte?

Ukázka z klipu Britney Spears:3

30. října 2009 v 10:28 | AsHley.SiS
"3" Video bylo režírované Dianem Martelem, který také dělal pro Christinu Aguileru písničky jako jsou "Genie in a Bottle" a "What a Girl Wants." Píseň je z aktuálního alba Brit jmenuje se Singles Collection, která zasáhne obchody 10.listopadu..=)Máte tady + 3 fotky!=)Je tam krásná♥

Britney Spears: Movie Day with the Boys

23. října 2009 v 15:02 | AsHley.SiS
Zatímco má pauzu od svého turné Circus, Britney Spears byla zpátky v akci v řadě v Calabasas ve čtvrtek (22. října).Měla v náručí svého syna Jaydene Jamese,tady se mi strašně moc líbí=)Skušenou zpěvačku doprovázel její bezpečnostní tým s jejím nejstarším synem Seanem Prestonem..=)
Britney Spears

Britney Spears Blacks Out in a Bikini

19. října 2009 v 13:58 | AsHley.SiS
Britney Spears míří k jihu aby unikla nadcházející zimě v černých bikinách v Mexiku v neděli (18. října). Tady to Brit náramně sluší♥Trávila čas se svými dvěma chlapci..=)Brit v poslední době vydala nový song, "3", a je na vrcholu Billboard Hot 100 list. Je to poprvé,co Brit dosáhla činu, protože Taylor Hicks má hit, "Do I Make You Proud" který vidala v roce 2006.
britney spears black bikini 01

Britney Spears’ Steamy New Video

15. října 2009 v 21:47 | AsHley.SiS
Přináším vám sem fotky ze zkoušky Britney Spears je to taneční zkouška..Pro nový singl "3"Pokud jste singl neslyšely tak pod článkem máte video s písničkou=)Nebo už je to snad natáčení?Nevím to opravdu ne v Los Angeles..=)Já se na ten videoklip strašně moc těším=)
Britney Spears

Britney Spears: Ready to Dance the Day Away

2. října 2009 v 19:25 | AsHley.SiS
Britney Spears si všimly jejího příchodu do tanečního studia v Hollywoodu ve čtvrtek (1. října).
Na sobě červené kratase a žluté podkolénka.Zpěvačka byla přísně střežena, jak se snažila vstoupit do studia, aniž by se chtěla vyfotografovat.Tak kdo by taky měl náladu že?
Britney Spears

Britney Spears Picks Up a Pet Parakeet

1. října 2009 v 15:13 | AsHley.SiS
V Los Angeles, byla Britney Spears spatřena s doprovodem svými dvěmi osobními strážci když šla na nákupy ve středu (30. září). Zpěvačka začala věcmi a s výletem do cíle rozhodla koupit domácího mazlíčka papouška v Kalifornii obcůdku Pet Center v Calabasas.
Britney Spears

Britney Spears’ Circus Wraps Up in Las Vegas

28. září 2009 v 17:01 | AsHley.SiS
Včera večer měla zpěvačka Britney Spears která měla poslední turné v neděly(27.Září)
"Circus Tour v Las Vegas"Chtěla bych vidět její koncert myslím si že jsou velice zajímavé a atraktivní x)
Britney Spears

Britney Spears Has a Sin City Weekend

28. září 2009 v 11:33 | AsHley.SiS
Britney Spears byla spatřena jak vystupovala z letadla po příletu z turné na letiště v Las Vegas v sobotu (26. září).Zpěvačka byla obklopena zabezpečením,protože v Rusku jí hrozilo nebezpečí a vyhrožovaly jí smrtí proto své syny na turné nebrala a chtěla být v Rusku krátce.
Omlouvám se za nekvalitu fotek..
Britney Spears

Britney Spears Gears Up for Staples Center Gig

23. září 2009 v 17:57 | AsHley.SiS
Sebou dlouhé způsoby, jak na osobní tak i na pracovní frontách za poslední rok byla, Britney Spears až moc zahlédnutá v Starbucks Coffe v Beverly Hills v úterý odpoledne (22. září). Týjo ta celulitýda fakt na ní nejde přehlídnout..x(
Britney Spears

Více v CČ!:)
 
 

Reklama