*Angelina Jolie

Angelina Jolie: Lifting Spirits in Haiti

10. února 2010 v 20:04 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Angelina Jolie navštívila oblast kde postihlo tragické zemětřesení Port-au-Prince, Haiti v úterý odpoledne (9. února)..:)Je super že to tam Angie navštívila..Každý volal když jí viděl ''Angie!,''Angie!''..V článku naleznete i video z Haiti..:)Zatím se objevily jenom dvě fotografie..
Ang Ang

Angelina Jolie: Hudson River Hottie

30. prosince 2009 v 11:41 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Angelina Jolie byla spatřena jak pracuje na svém novém filmu který se jmenuje"Salt"film se natáčí podél řeky Hudson v New Yorku v úterý (29. prosince).Fotky z odchodu z natáčení si můžete zkouknout ZDE..x)Fotky si určitě zkoukněte!

Brad and Angelina Head Home with Shiloh and Zahara

30. prosince 2009 v 10:47 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Angelina Jolie a Brad Pitt byli spatřeni se se svými dětmi, Zahara a Shiloh,jak opouštěli herecký soubor"Salt" na Manhattanu v NYC v úterý večer (29. prosince)..x) Brad a Angelina vypadají skvěle..Zajímalo by mě co tím mysleli v IN TOUCH..Fotky si můžete prohlédnout níže!

Angelina Jolie and Brad Pitt: UNICEF Ball Lovers

11. prosince 2009 v 12:31 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Angelina Jolie a Brad Pitt se zúčastnili UNICEF plesu který se konal v Beverly Wilshire Hotelu v Beverly Hills ve čtvrtek (10. prosince)..x)Angelina vypadala naprosto úžasně!Brad má ty fousy..Nelíbí se mi to na něm!
Brang Brang Brang Brang
Brang Brang Brang Brang
Brang Brang
Brang Brang
Kopírujte se zdrojem!

Angelina Jolie: Out with the Girls

5. října 2009 v 19:12 | AsHley.SiS
Angelina Jolie byla spatřena, svou dcerou a synem dnes (5. října).Angelině i dětem to tentokrát moc sluší♥Byli na nákupu ve Francii v supermarketu Brignoles.Dceři koupila panenku Barbie a synovi ovládací autíčko=)
Angelina Jolie

Angelina Jolie’s Goodwill Mission

2. října 2009 v 22:44 | AsHley.SiS
Angelina Jolie kontroluje životní podmínky v iráckých rodin žijící na předměstí v Jaramana v pátek (2. října).Angelina je hlavně známá že pomáhá chudým lidem a tak se za němi koukla na té první fotce můžete vidět její smutný obličej..Ta kontrola se jmenuje UNHCR..Byl tam i Brad=)

PŘIDÁNÍ!

Angelina Jolie

Angelina Jolie: French Shopping with Maddox

30. září 2009 v 17:17 | AsHley.SiS
Angelina Jolie byla spatřena jak dělají se svým synem Maddoxem nákupy ve Francii včera (29. září).Herečka a její adoptovaný chlapec vypadal že má dobrou náladu a to společně, protože sebral několik položek v supermarketu blízko jejich domova v Brignoles, Francie.
Angelina Jolie

 
 

Reklama