*Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio: DT Bikini Babe

29. listopadu 2009 v 12:21 | Posted byˇ_:Ashley.SiS
Aless na fotkách pózuje pro časopis DT, "Victoria Secret" modelka vypadala super sexy v bikinách a spodním prádle v horkém pouštním prostředí.Aless míří do Windy City of Chicago, IL toto úterý a kde se také setká a pozdraví na akci "Victoria Secret" na Michigan Ave.Krásná modelka bude také pořádat soukromou party v podzemí od 8pm až do půlnoci, která slouží také jako rozhledna party pro roční VS Módní přehlídka, která se koná v 10pm..=)Fotky jsou úplně boží!Něco vám řeknu nevypadá jako maminka..Je sexy a to velmi!

Alessandra Ambrosio and Ana Beatriz Barros: Model Mates

10. listopadu 2009 v 19:55 | AsHley.SiS
Alessandra Ambrosio a Ana Beatriz Barros se spojili na focení pro časopis GQ UK..=)Oboum to moc sluší!Sexy modelky se obě v současné době připravují na Victoria Secret Fashion Show 2009, která už bude vysílaná na CBS 1. prosince..=)Fotky jsou fakt moc krásný<3

Alessandra Ambrosio: St Barth Bikini Babe

29. října 2009 v 12:58 | AsHley.SiS
Alessandra Ambrosio pózovala pro sexy fotky které se fotily na pláži v St Barth ve středu (28. října). Brazilská kráska se oblékla do bikin,a pózovala pro fotografy, kteří šťastně pak vyberou fotky pro nový katalog Victoria Secret..=)Vůbec bych do Aless neřekla že má miminko holčičku Anju Louise která má už 14 měsíců!=)Má stále skvělou postavu nemyslíte?

Alessandra Ambrosio: Fasano Hotel Balcony Babe

26. října 2009 v 20:15 | AsHley.SiS
Alessandra Ambrosio byla spatřena na balkóně Fasano Hotelu v Rio de Janeiru v sobotu (24. října). Victoria Secret modelka byla ve městě pro módní událost Oi Fashion Rocks, která čerpávala z mnoha mezinárodních celebrit..=)Něco si fotila svým telefonem,je strašně hubená..

Alessandra Ambrosio: Los Cabos Bikini Babe

20. října 2009 v 16:25 | AsHley.SiS
Dostat se konečně z města na relaxační víkend,Alessandra Ambrosio byla spatřena jak se těší na den na pláži v Los Cabos, (Mexiko) v neděli (18. října). Doprovázel jí její snoubenec Jamie Mazur..=)Je fakt dost hubená.._NEKVALITNÍ FOTKY_
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio: Velvet Vixen

15. října 2009 v 17:46 | AsHley.SiS
Alessandra Ambrosio byla po ruce při zahájení "Velvet: The Fragrance" akcička se konala v obchodě Victoria Secret v New Yorku ve středu (14. října). Aless to moc sluší,představovala novou vůni.Fanoušci dostali šanci získat autogram od brazilské krásky..=)
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio: Shopping with Anja Louise

13. října 2009 v 20:49 | AsHley.SiS
Alessandra Ambrosio a holčička Louise Anja byly spatřeny v New Yorku v pondělí (12. října).Oboum to moc sluší ta malá je jako včelka Aless jí strašně mačká nemyslíte?=DAle pěkný fotky=)Šly nakoupit do obchůdku American Apparel..=)Maličká má užasný botičky..
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio: Miami Beach Beauty

8. října 2009 v 21:51 | AsHley.SiS
Alessandra Ambrosio byla spatřena v Miami Beach, dnes odpoledne (8. října).Moc jí to sluší má užasnou tašku VS..=DKrásně růžová nemyslíte?Aless to moc sluší má krásný šaty,akce se odehrála dneska odpoledne=)
Alessandra Ambrosio

 
 

Reklama